Haberler

OKULUMUZDA 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINI KUTLADIK.

Ulusal egemenliğin kurucu ve gazi meclis T.b.m.m'ye verilişinin 83.Yıl dönümününde Tüm veli öğrenci ve öğretmenlerimizin katılımı ile Ulusal egemenlik ve çocuk bayramını kutladık. Günün anlam ve önemine ait konuşmalar. şiirler çeşitli yarışmalar ve oyunlar ile programı sonlandırdık.Programın hazırlanmasında emeği geçen tüm öğrenci ve öğretmenlerimize,Katılım gösteren tüm velilerimize teşekkür ediyor bu vesile ile kurucumuz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ü silah arkadaşlarını ve aziz şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz.

Devamı

Mübarek Ramazan Ayınızı Kutlarız.

Okulumuz değerler kulübü öğretmen ve öğrencileri tarafından Çevreme duyarlıyım değerlerime sahip çıkıyorum projesi kapsamında merhemet ve yardım severlik konusunda hazırlanan faaliyet planları tüm şube ve öğrencilerimize ulaştırıldı.Bu vesile ile kulübümüze teşekkür ediyor.Mübarek Ramazan ayının tüm Türk ve İslam Coğrafyasına huzur sağlık bereket getimesini diliyoruz.

Devamı

KARNELERİMİZİ ALDIK

2022-2023 Eğitim öğretim yılının ilk dönemini geride bıraktık.Sayın bakanımızın talimatları ile karneleri ile beraber her kademedeki öğrencilerimize kitaplarını ulaştırdık.Eğitime kısa bir ara veriyoruz... Sevgili çocuklar keyifli bir tatil diliyoruz ikinci dönemde buluşmak üzere.

Devamı

OKUL MÜDÜRÜMÜZÜN YENİ YIL MESAJI

Değerli velilerimiz sevgili öğrencilerim,Acı tatlı hatıralar ile 2022 Yılını geride bırakıyor ve Cumhuriyetimizin 100.yılını taçlandıracağımız 2023 yılına giriyoruz. Yeni yılın başta şehrimize,ülkemize tüm Türk ve İslam coğrafyasına barış huzur sağlık  mutluluk getirmesini ve  okulumuz adına başarılarla dolu hedeflerimize ulaştığımız bir yıl olmasını diliyorum.

Devamı

OKULUMUZDA YERLİ MALI HAFTASINI KUTLADIK

Tutum yatırım ve Türk malları haftası münasebetiyle okulumuzda etkinlik gerçekleştirdik.

Devamı

OKUL AİLE BİRLİĞİ TOPLANTISI

Sayın Velimiz;   2022-2023 Eğitim-öğretim yılı Okul Aile Birliğini oluşturmak   Çocuğunuzun durumunu konuşmak, sorunlara birlikte çare bulmak ve daha iyi bir eğitim- öğretim yapabilmek için sizleri Mümkünse EŞLERİNİZLE BİRLİKTE okulumuza bekliyoruz.  Katılmanızı önemle rica ederiz.                  

Devamı

Mevlit Kandilinizi Kutlarız.

Tüm Türk ve İslam Aleminin Mevlit Kandilini Kutlar.Ülkemize ve Milletimize Hayırlara Vesile Olmasını Dileriz.

Devamı