Haberler

Okulumuzda yapılan dezenfekte çalışmalarından kareler

Koronavirüsle  daha etkin çalışma kapsamında okulumuzda dezenfekte ve temizlik çalışmaları yoğun bir şekilde sürmektedir.

Devamı

Okulumuzda Yapılan Deprem Tatbikatında Kareler

1-7 Mart Deprem Haftası olması nedeniyle okulumuzda Deprem tatbikatı düzenlenerek Depreme karşı hazırlıklı olmamız yönünde gerekli bilgiler verilmiştir.

Devamı

2019/2020 Eğitim Öğretim Yılı 17 Ocak Cuma Günü Karne töreniyle tamamlandı

2019/2020 Eğitim Öğretim Yılı 17 Ocak Cuma Günü Karne töreniyle tamamlandı.Emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize iyi tatiller dileriz.

Devamı

Yerli Malı Haftası Okulumuzda Kutlandı.

Yerli Malı Haftası Okulumuzda Kutlandı.Yapılan çeşitli etkinliklerle yerli malı haftası kutlandı.emeği geçen öğretmen öğrenci ve velilerimize teşekkür ederiz

Devamı

ÖĞRETMENLERİMİZ VELİ ZİYARETİNDE

Öğretmenlerimiz öğrencilerimizin aile ortamını ve yapısını tanımak daha verimli olmak amacıyla veli ziyaretleri gerçekleştirdi.Ailelerin hoşgörü ve misafirperverliklerinden dolayı müteşekkiriz.

Devamı

İlköğretim Haftası Okulumuzda kutlandı

İlköğretim Haftası Okulumuzda Öğrenci ve Öğretmenlerimizin hazırladığı programla kutlandı.

Devamı

VELİ ZİYARETLERİMİZ DEVAM EDİYOR

Devamı

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN EBUBEKİR SIDDIK SAVAŞÇI VE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCIMIZ AYHAN BÜLBÜL OKULUMUZU ZİYARET ETTİ.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ebubekir Sıddık SAVAŞÇI ve İL Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Ayhan BÜLBÜL Okulumuza ziyarette bulundular.Sınıflarımızı ziyaret ederek her bir öğrencimizle ayrı ayrı ilgilenerek hediyelerini sundular.Öğretmenlerimizle ayrıca kısa bir değerlendirme toplantısı düzenledi.Ziyaretlerinden dolayı kendilerine müteşekkiriz.

Devamı

Sivas Valimiz Sayın Salih AYHAN Okulumuzu ziyaret etti.

 Sayın Valimiz Salih AYHAN Beyefendi okulumuzu ziyaretleriyle bizleri sevindirdi. Öğretmenlerimizle ayrı ayrı görüşen Vali Bey öğrencilerimize de ayrıca vakit ayırdı. Bu ziyareti için Sayın Valimize teşekkür ediyoruz.

Devamı